poradnia chorób mięśni

Nie wszystko o mnie wiesz. Chcesz wiedzieć więcej? To otwórz Swoje ...

Temat: Problem z miesniami (skurcze)
...trudności w otwieraniu oczu po silnym zaciśnięciu powiek, trudno jest rozpocząć chodzenie lub bieganie po okresie siedzenia. Uogólniony przerost mięśni stanowi uderzającą cechę, związaną ze stałym izometrycznym kurczeniem się miotonicznych mięśni. Choroba rzadko prowadzi do kalectwa i objawy miotoniczne ustępują po leczeniu chinidyną lub fenytoiną. Stosowano także acetazolamid i meksyletynę. Chorobami mięśni zajmuje się Poradnia chorób mięśni w szpitalu na Banacha w Warszawie. Jak jesteś bardziej zainteresowany napisz na priv, chętnie napisze Ci więcej szczegółów...
Źródło: fbb.pl/index.php?showtopic=5031Temat: neurolodzy ze Śląska
a tak własciwie to ktoś na Ligocie się leczy? nei wiedziałam ,ze w Ochojcu tez jest poradnia chorób mięsni. szukałam na necie, ale nic nie znalazłam. widocznie za mało szukałam ;) dzięki za wszystkie ww inf :)
Źródło: forum.miastenia.vel.pl/viewtopic.php?t=82


Temat: neurolodzy z Warszawy
Nie no naprawdę jest bardzo fajna:) Ona przyjmuje tzn może nie przyjmuje ale jest napisane że przyjmuje na tych samych drzwiach co np. dr Kostera tylko że ona nie jest pod poradnia chorób mięśni tylko trochę niżej jako neurolog (pierwsze drzwi obok rejestracji) :p Jak była u niej na pierwszej wizycie w listopadzie to prawie godzinę siedziałam:-)
Źródło: forum.miastenia.vel.pl/viewtopic.php?t=106


Powered by wordpress | Theme: simpletex | © Nie wszystko o mnie wiesz. Chcesz wiedzieć więcej? To otwórz Swoje ...