nerwice lekowe

Nie wszystko o mnie wiesz. Chcesz wiedzieć więcej? To otwórz Swoje ...

Temat: tymczasowe aresztowanie
tymczasowe aresztowanie   jak napisać prośbę o uchylenie tymczasowego aresztowania,syn został tymczasowo aresztowany na trzy miesiace ja zostałam sama z dwójką dzieci w tym jedno jako niepwełnosprawne,jestem osobą chora na nerwice lekowe ,od roku 1997 nie mogę sama poruszać sie gdziekolwiek z powodu tej choroby,chciałabym aby uchylono synowi areszt .czy jest to możliwe.nadmieniam że syn nie był jeszcze karany.
Źródło: forumprawne.org/showthread.php?t=296Temat: nerwica
Rodzaje nerwic. Nerwice dzieli się na cztery główne rodzaje: 1. Nerwice lękowe polegają na nadmiernym reagowaniu na zwykłe, codzienne wydarzenia, takie jak na przykład ujrzenie jakiegoś zwierzęcia lub przebywanie w małym, zamkniętym pomieszczeniu. 2. Nerwice histeryczne polegają na wyłączeniu części niektórych układów organizmu, na przykład jednego ze zmysłów czy kontroli motorycznej , tak aby osoba nie musiała kontrolować się z przedmiotem wywołującym lęk. 3. Nerwice natręctw...
Źródło: okborderline.eev.pl/viewtopic.php?t=45


Temat: Czego się boimy?
...jeśli tak, to dlaczego? W jaki sposób radzę sobie z tym strachem? Oczywiście najbardziej oczekiwane są odpowiedzi kompletne, ale jeśli ktoś ma problemy z odpowiedzią, niech ograniczy się do odpowiedzi na te pytania, na które chce odpowiedzieć. A już szczytem mojego zadowolenia byłyby wzajemne porady, jak walczyć z lękiem, bo staje się on powoli plagą naszej cywilizacji wywołując szereg tzw. chorób cywilizacyjnych: wszelkiego typu nerwice lękowe, prowadzące w prostej linii do bardzo różnych schorzeń wewnętrznych i rozstroju całego organizmu.
Źródło: forumchrzescijanskie.org/viewtopic.php?t=428


Powered by wordpress | Theme: simpletex | © Nie wszystko o mnie wiesz. Chcesz wiedzieć więcej? To otwórz Swoje ...