ikea kanapy

Nie wszystko o mnie wiesz. Chcesz wiedzieć więcej? To otwórz Swoje ...

Temat: KANAPY EKTORP IKEA : KUPIC CZY NIE?
po wielkich walkach, udalo mi sie przekonac meza do kupna nowych kanap. Ogladalismy w IKEA kanapy EKTORP i sie zastanawiam jakie one sa w uzytku codziennym. Czy sie wygniataja, czy traca kolor itd... bardzo prosze o opinie szczesliwych lub mniej posiadaczy :wink:
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=129374Temat: Sklepy meblowe, lazienki
maly7, IKEA Kanapy, łóżka etc. na Zaspie w tym dużym centrum meblowym przy Grunwaldzkiej. Tylko tyle mogę polecić bez podania konkretnych wymagań. Niestety w Wejherowie nie znaleźliśmy nic co bym nam odpowiadało.
Źródło: forum.wejher.com/viewtopic.php?t=3755


Temat: upiększanie domu ...
...dalej oglądam :roll: Jakiś czas temu byłam w pewnym fajnym sklepie firankowym w Gorzowie i znalazłam piękne firanki z organdyny, które mają drukowane róże (ale takie całe z roślinnością, nie tylko główki) w kolorze rdzawym i chyba takie chciałabym mieć ! Teraz tylko kwestia uzbierania funduszy .... to trochę potrwa ... I tutaj zaczął się nowy problem: sofy .... na razie stare z Ikea ale niebieskie, więc nijak nie pasują do wystroju. Są w Ikea kanapy Ektorp - białe w kwiaty, które mi się widzą, bo trochę przypominają angielskie wiejskie domy, ale ... jak długo mi się będą podobać ??? :o Gust się zmienia, co tu kryć ... Myslałam też o kanapach Chesterfield ale broń Boże w skórze (w domu dwa koty okropnie aktywne) tylko w tkaninie. A może po prostu odwieźć moje sofki do tapicera i kazać zrobić, np. neutralnie w beżu i do tego przygotować fajne poduszki w tym samym wzorze co...
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=124129


Temat: KLUB BUDUJĄCYCH KOBIET
Ja też ogladałam wczoraj w Jankach w Ikea kanapy :o i to chyba te same :wink: Bedinge :lol: Siostra kupuje tą brązową :lol: Mnie osobiście zniechęcił do tej kanapy ten suwak przechodzący przez całą długość pokrycia. Do spania trzeba koniecznie zdejmować to pokrycie bo nie wyobrażam sobie spać na suwaku.
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=46757


Powered by wordpress | Theme: simpletex | © Nie wszystko o mnie wiesz. Chcesz wiedzieć więcej? To otwórz Swoje ...